Sportlife Boulder Contest 2013

S brněnským veletrhem Sportlife spolupracujeme od jeho zahájení v roce 2002, takže když letos padla otázka, co by veletrhu pomohlo a bylo zajímavé pro lezeckou komunitu, odpověď zněla jednoznačně. Lezecký závod, přesněji v duchu brněnské tradice, je libo “climbing party”?

 

Takže na co se můžete těšit? Zejména na dobrou lezeckou párty na profilech od Sviště, kterého poprosíme i o nahození některého ze soutěžních kousků. Závod bude takový, jaký jej sami budeme chtít. V kvalifikaci si bude možné dobře zalézt, lehce zasoutěžit a kdo se nejlépe popasuje se všemi 12 kousky kvalifikačních bouldrů postoupí do podvečerního finále, které se už přeci jen ponese v o něco více soutěžním duchu. Ve své podstatě to můžete pojmout jako malou přípravu na brněnský “vy víte co :-) “.

Závodní profily od pilka-kameny

Na neděli budou všechny bouldry nahozeny zpět na stěnu, takže kdo si budete chtít přijít zalézt a potrápit svá těla, zůstanou vám všechny soutěžní linie k dispozici včetně finálovek. K těmto liniím také budou přítomni někteří z členích představitelů české boulderingové špičky, takže se bude možné i lecčemu přiučit.

Organizačně je závod zajištěn SK HO Lokomotiva Brno ve spolupráci s BVV a partnery. Na úroveň závodu bude dohlížet jeho ředitel a hlavní rozhodčí Jirka Čermák.  Jelikož se jedná o aktuálně poměrně novou věc, tak s konkrétními stavěči jednáme, ale rozhodně dvanáctka kvalifikačních bouldrů poskytne seberealizační prostor pro všechny kategorie lezecké dovednosti.

Budeme se na Vás těšit v sobotu 9.11.2013 v pavilonu V brněnského výstaviště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>