Startovní listina 2018

Startovní listina Ženy

jméno příjmení rok narození oddíl spozor národnost
1 Aneta Loužecká 2000 HO Kralupy trenujisliborem.cz, Vaude, Scutum wear CZE
2 Veronika Šopfová VHS Brno CZE
3 Maria Šoltésová 1984 SVK
4 Katarzyna Drongova 1985 CZE
5 Evka Jagrikova 1988 HK Žula SVK
6 Alžběta Suchá 1997 CZE
7 Dita Tichá 1969 SKSP CZE
8 Michaela Bieláková 1988
HUDY stěna Brno
CZE
9 Denisa Šulcová 1976 HK Poprad SVK

Startovní listina Muži

jméno příjmení rok narození oddíl spozor národnost
1 Ivan Šulek 1999 HK Jasná SVK
2 Petr Hartmann 1993 DCS Polička Ocůn CZK
3 Adam Sedlák 1998 CZK
4 Tomáš Indra 1975 CZE
5 Slávek Matuška 1980 HO Vír Ledová stěna Vír CZE
6 Michal Kuda 1978 CZE
7 Jan Sustr 1978 HK Žula Zdrave Lahodnosti SVK
8 Michal Daniel 1992 KH Olomouc dontexist CZE
9 Ondřej Straka 1993
HO LOkomotiva Brno
CZE
10 Vladimír Masný 1972 šarpoš SVK
11 Petr Adamek 1989 Startík CZE
12 Emil Fraštia 1971 HK Šarpoš SVK
13 Pavel Vrtik 1976 HO LOkomotiva Brno Singing rock, Klajda, Tilak CZE
14 Pavel Motal 1987
HO LOkomotiva Brno
CZE
15 Karel Král 1994
HO LOkomotiva Brno
CZE
16 Anton Suchý 1978 SVK
17 Jan Procházka 1992 HUDY CZE
18 Michal Franek 1996 CZE
19 Erik Rabatin 1978 HK – Žula Singing Rock SVK
20 Ladislav Vázler 1998 Horizontal Brno CZE
21 Milan Dvořáček 1984 Iceexpress Iceexpress CZE
22 Jiří Šebek 1987 HO Vír CZE
23 Juraj Švingál 1984 HK ABC Bratislava ABC Food Machinery SVK
24 Tomáš Lenc CZE
25 Kamil Vlček CZE
26 Jan Rosecký 1989 HO Loko Brno CZE
27 Vladimír Volf CZE
28 Jan Svrček 1960 HK Šarpoš SVK
29 Vojtěch Fejta 1998 VHS Brno CZE
30 Ladislav Petráš 1982
HO Lokomotiva Brno
CZE
31 Jan Lidmila 1987
HO Lokomotiva Brno
CZE
32 Marek Černý 1991 HK Poprad SVK
33 Denis Bartoš 1995 HK Spiš SVK


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>