Co nového?

Příprava stěny na závod jde do úplného finiše. Cesty hotové, zbývá pouze doladit start chlapského finále a expresky ve finálových cestách. Postavit stany a doufat, že nás to neodfoukne, no výhled na sobotu už vypadá líp a to nejhorší se snad přežene v pátek v noci.Stěna už vypadá v závodním duchu, snad nám banery vydrží i silný vítr, který se má dnes a zítra přes Brno prohnat.

Zítra se budou stavět stany pro denní bar u stěny, velký stan v amfiteátru pro afterparty a uvidíme jak se nám podaří postavit menší stany tvořící zázemí pro závodníky a diváky. Každopádně nabídku nápojů a jídla už máme hotovou. Velmi důležitá informace pro afterparty – čepuje se Černá hora.

Na moderování finále jsme se letos domluvili s opravdovým profíkem. Takže letošní finále bude moderovat beatboxer, moderátor a performer NASTY. Takže nuda rozhodně nebude :-).

Co se týče hudebního zážitku na afterparty, tak o ty správné noty se bude starat DJ FUN-Thomas, který aktuálně připravuje zpracování výsledků a vůbec vše kolem IT závodu a večírek se po takovem stresu musí pořádně užít. A že to loni rozjel opravdu důkladně 🙂

Hustej DJ, náš E.T, tedy vlastně IT Tomášek

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *