MČR v drytoolingu 2018 – Dry Tool Cup Brno

Začínat s něčím od nuly je těžké. Začínat od nuly znovu, vědět do čeho jdete a přesto to udělat, no tak na to by se leccos dalo poznamenat. Nicméně, již stalo se a poražení vždycky říkají, že udělali vše. Vítěz to bez keců……

Takže cesta to ještě bude dlouhá, ale 24.11.2018 se MČR v drytoolingu vrací do Brna. Lokací bude „Hitlerův pilíř“ pod brněnskou přehradou, kam se lezecké závody vrací po více jak 26 letech.

Aktuálně probíhají přípravné práce, výměna jištění a alespoň částečné osazení pilíře dodatečnými strukturami. Čekají nás hodiny a hodiny práce, za kterou stojí členové H.O. Lokomotiva Brno.

Pokud budete chtít přispět na prováděné práce, budeme velmi potěšení, protože, přeci jen při pohledu na to co se udělalo a kolik už je zaplaceno peněz, víme, že to jednoduché nebude.

Pro případné zájemce děkujeme za zaslání podpory na transparentní účet H.O.Lokomotiva Brno – 2801236055/2010, var. symbol 400, do zprávy pro příjemce uveďte drytoolcup. Děkujeme, stěna bude po závodech k dispozici všem horolezcům pro trenink a veškeré prostředky, které provoz vygeneruje půjdou zpět do rozvoje drytoolingového areálu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *