Sportlife Boulder Contest 2013 je za námi

Boulderingového závodu Sportlife Boulder Contest 2013 na brněnském veletrhu Sportlife se zúčastnilo celkem 62 závodníků. Bylo o něco méně, než se zaregistrovalo, ale i tak výrazně více než jsme očekávali. Vítězi se staly v kategorii mužů Šeliga Martin a v kategorii žen Iva Vejmolová.

Bylo pro nás velkým potěšením, že jsme mohli na výstavišti přivítat 62 lezuchtivých jedinců. Do závodu nastoupili jak amatéři, tak lezci špičkové úrovně. Závod měl také mezinárodní zastoupení, kdy díky studentům Erasmu v brně zde byli lezci z Francie, Mexika, Ruska a také bohatá účast ze Slovenska.

Jelikož veltrh Sportlife ještě probíhá, máte dnes možnost přijít si zabouldrovat na závodní stěnu. Jsou zachované finálové bouldry a dostavěna řada dalších. Stěna bude k dispozici do 16:00, kdy  bude veltrh zakončen.

K dispozici jsou u stěny na testování lezečky La Sportiva a Triop.

Výsledky:

Výsledky kvalifikace muži

Výsledky kvalifikace ženy

Výsledky finále muži

Výsledky finále ženy

Za podporu při realizaci projektu děkujeme generálnímu prtnerovi veletrhu Sportlife, hlavním partnerům V-TOUR a ClimbOn zastupujícícm OeAV, firmě Pilka Kameny, která postavila stěnu a prtnerům, kteží pomohli s cenami – HUDY sport, BLACK DIAMOND, Tendon,TRIOP, SALTIC, Montana.

Zatím alespoň malá fotografická ochutnávka od nejhoršího fotografa /tedy ode mne 🙂 /

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *