Divácká soutěž – přijďte se nejen podívat, ale také zasoutěžit o hodnotné ceny nejen od BLACK DIAMOND

Sportovní podnik jako je BLACK DIAMOND drytoolcup by nebyl akcí, jakou je,  bez návštěvníků a diváků. Proto jsme se letos krom samotných závodníků zaměřili i na vás, kteří se zapojit do závodu netroufáte, ale přeci jen jste se nepřišli pouze podívat.

Aktivní soutěž

Nejdřív trochu aktivního zapojení do programu. Na stěně bude připravena jedna velmi lehká cesta pro ty, kteří drytooling nikdy nevyzkoušeli a chtěli by si lezení se zbraněmi zkusit. Současně také bude k dispozici jedna z cest určených na rychlost.

Na vyzkoušení budou pro zájemce k dispozici mačky a cepíny BLACK DIAMOND, úvazky a mačky Rock Empire.

Každý kdo vyleze jednu z cest až nahoru bez odsedu získá lístek do večerní tomboly o hodnotné ceny (například lana Tendon, karabiny Singing Rock, čelovky BLACK DIAMOND a řada dalších).

Soutěž pozornosti

V průběhu dne bude moderátor vyhlašovat otázku týkající se závodu a odpověď  na ni bude možné zjistit pouze v prostoru závodu. V kanceláři závodu si vyzvedne soutěžní lístek, zjistíte správnou odpověď, vyplníte a odevzdáte do kanceláře.

Ve 13.00 proběhne první losování správných odpovědí a v 16.00 proběhne druhé losování správných odpovědí. Bezprostředně po losování si výherce osobně převezme výhru – batoh BLACK DIAMOND.

Převzetí ceny je podmíněno osobní účastí, pokud výherce nebude přítomen losuje se z dalších správných odpovědí.

Zázemí pro diváky

V průběhu celého dne bude pro diváky připraven u prostor závodu  vytápěný stan v kterém bude  jednoduchý bufet – tedy si budete moct v teple pod střechou dát něco na zub, vypít si svařáček či grog, případně ochutnat některé ze speciálních druhů Novopackého piva nebo jen tak posedět a zapřednout v rozhovor s přáteli.

V tomto stanu se také večer uskuteční vyhlášení vítězú a proběhne závěrečná „Apres tool party“ kterou zahájí slideshow Dodo Kopolda o lezení v jedné z pro horolezce nejatraktivnějších oblastí na světě – Great Trango Towers (více zde)

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky, organizační informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *